KONTAKT

Växel kontorstid: 010-410 39 00
Journummer, all övrig tid: 010-410 39 50
Kontorstid måndag-torsdag: 8.00-17.00 fredag: 8.00-15.00
E-post: kontakt@ramp.nu

Adress:

Löjtnantsgatan 17
115 50 Stockholm

T-bana: Stadion
Buss: 4, 55, 72 och 73
Bil: Det finns gott om parkeringsplatser i närheten


Sen 1 januari 2021 ingår Ramp Personlig Assistans i NÄRA-gruppen. Frågor till företagets ledning hänvisas i första hand till:

Hanna Kauppi
Tfn: 08-514 509 54
E-post: hanna.kauppi@nara.nu

Ingrid Wikström
Tfn: 08-514 509 57
E-post: ingrid.wikstrom@nara.nu


Agi-3

Agnes Serfözö
Uppdragsansvarig och HR-ansvarig
Jobbat många år med ledande befattningar inom funktionshinderfältet
Tfn: 010-410 39 12
Mobil: 072-077 20 87

E-post: agnes@ramp.nu

Maria G

Maria Gustafsson  
Uppdragsansvarig
Över 20 års erfarenhet inom personlig assistans
Tfn: 010-410 39 01
Mobil: 070-616 55 88
E-post: maria@ramp.nu

annika

Annika Stridh
Löneansvarig och HR-adm.
Mamma till en tjej i 20 års åldern med CP-skada, autism som är assistansanvändare
Tfn: 010-410 39 05
Mobil: 070-616 55 35
E-post: annika@ramp.nu

jerker
Sanna Ström
Ekonomiansvarig
Jobbat som personlig assistent
Tfn: 010-410 39 00
Mobil: 072-071 33 13
E-post: sanna@ramp.nu[/vc_column_text]
Paulina-2

Paulina Ahlén
Jour och bemanning
Tidigare personalsamordnare på Ramp
Tfn: 010-410 39 50 (jour – endast efter kontorstid)
Mobil: 072-079 66 35
E-post: paulina@ramp.nu

Christina Oddbratt
Jour och bemanning
Många års erfarenhet som personlig assistent
Tfn: 010-410 39 50 (jour – endast efter kontorstid)
Mobil: 072-072 19 83
E-post: christina@ramp.nu

RAMP-logotyp-mellan-9