KONTAKT

Växel kontorstid: 010-410 39 00
Journummer, all övrig tid: 010-410 39 50
Kontorstid måndag-fredag: 8.00-17.00
E-post: kontakt@ramp.nu

Adress: Tantogatan 31
118 42 Stockholm

T-bana: Zinkensdamm, Mariatorget, Medborgarplatsen
Pendeltåg: Södra station
Buss: 55 eller 4
Bil: Det finns gott om parkeringsplatser i närheten

linda

Linda Bauer
Socionom, uppdrags- och kvalitetsansvarig
Mamma till 20-årig kille med autism och synnedsättning som använder ledsagning.
Tfn: 010-410 39 01
Mobil: 070-616 55 88
E-post: linda@ramp.nu

frida

Frida Berggren
Kontorsassistent och kompetensförsörjning
Flera års erfarenhet inom personlig assistans, både som utförare och assistent
Tfn: 010-410 39 02
Mobil: 070-616 66 81
E-post: frida@ramp.nu

pia

Pia Dahlberg
Administrativ chef och löneansvarig
Har en 28-årig son med hydrocefalus, CP-skada och är assistansanvändare
Tfn: 010-410 39 05
Mobil: 070-616 55 35
E-post: pia@ramp.nu

rickard

Rickard Friberg
Verksamhets- och uppdragsansvarig
Pappa till 21-årig kille med CP-skada och är assistansanvändare.
Tfn: 010-410 39 04
Mobil: 070-616 03 04
E-post: rickard@ramp.nu

jerker

Jerker Hernbäck
Uppdrags- och personalansvarig
Mer än 12 års erfarenhet som personlig assistent och medarbetare på Jorielskolan i Stockholm.
Tfn: 010-410 39 03
Mobil: 070-616 38 39
E-post: jerker@ramp.nu

annika

Annika Stridh
Ekonomiansvarig
Mamma till 19-årig tjej med autism och assistansanvändare
Tfn: 010-410 39 00
E-post: annika@ramp.nu